WIN-ACTIE | Win een warme outdoor-trui van Royal Robbins

WIN-ACTIE | Win een warme outdoor-trui van Royal Robbins
Door Edwin Hagenouw | fan van Royal Robbins
Royal Robbins en zijn vrouw Liz waren bekende Amerikaanse rotsklimmers in de jaren ’60. Samen ontwikkelden zij een passie voor klimmen en trekken in een tijd waar de kleding voor outdoorliefhebbers nog bestond uit een afgeknipte spijkerbroek en een oude blouse. Uit de behoefte aan stevige, ademende en flexibele kleding begonnen zij het merk met een enkele short. Vanuit de overheersende gedachte dat het kledingstuk de hele dag door gedragen moet kunnen worden, volgde al gauw meer.

De kleding van Royal Robbins is veelzijdig, droogt snel en is voorzien van praktische zakken zodat je alles gemakkelijk bij je kunt dragen. Het zijn esthetische, tijdloze items geïnspireerd op de natuur in al zijn facetten.

Door het lichte gewicht, de kreukvrije materialen en uv-bescherming zijn de kledingstukken perfect om mee te nemen op reis. Te dragen tijdens een trek- of klimtocht, maar ook in het dagelijks leven op het werk en in de vrije tijd.
Duurzaamheid
Royal Robbins: “We zetten ons in om onze uitstoot waar mogelijk te verminderen en werken samen met partners die zich bewust zijn van hun ecologische voetafdruk. Als onderdeel van onze toewijding compenseren we onze onvermijdelijke CO2-uitstoot van productverzendingen, reizen, woon-werkverkeer van personeel, energieverbruik en evenementen door middel van investeringen in Gold Standard-projecten.

Door te investeren in deze projecten weten we zeker dat de compensatieprojecten die we financieren milieu-integriteit hebben en duurzame ontwikkeling ondersteunen.”
Mijn favoriet: de All Seasons Merino Thermal
Een van mijn favoriete kledingstukken uit de collectie van Royal Robbins is de All Seasons Merino Thermal. Deze warme, gebreide trui haalt de kou uit je winteractiviteiten. Deze warmhouder is gemaakt van een mix van merino-wol en katoen. Hierdoor blijf je warm op een natuurlijke manier.
De trui is daarnaast ook nog eens duurzaam en comfortabel en zacht om te dragen. Echt een kledingstuk voor de stoere outdoorman van nu. De winkelprijs van deze trui is € 129,95.
Wil jij deze über-stoere trui winnen?
Doen dan mee met deze win-actie van Royal Robbins en Outdoordichtbij. Om kans te maken op deze trui hoef je alleen maar deze drie stappen te doorlopen. Deze win-actie heeft een looptijd tot en met 4 januari 2021. De winnaar zullen we bekend maken via outdoordichtbij.nl en onze Facebookpagina.
DOE MEE!
- Schrijf je in voor de nieuwsbrief van Royal Robbins: klik hier
- Schrijf je in voor de nieuwsbrief van Outdoordichtbij: klik hier
- Like onze Outdoordichtbij pagina op Facebook

Royal Robbins – 50 years of adventure

Edwin is eigenaar van Reisschrijvers Media. Deze online uitgever publiceert naast Outdoordichtbij ook Mountainreporters, Alpenweerman en SnowRepublic. Hij is een gedreven zeiler, bergwandelaar en skiër en heeft een passie voor oceanen en bergen. Edwin hoopt met zijn online magazines meer mensen te laten genieten van de uitbundigheid en intensiteit van de natuur.
8 Reactie op “WIN-ACTIE | Win een warme outdoor-trui van Royal Robbins”
Comments are closed.
Leuke actie! De link naar royal robbins werkt niet. Kan op de site ook niet vinden waar ik me kan aanmelden voor de nieuwsbrief
Hi Aniek, ik zie geen problemen met de link naar (de nieuwsbrief) van Royal Robbins.
Hierbij nogmaals: https://www.royalrobbins.com/eu/en-gb/#subscribe
Super ik doe mee heerlijk een warme trui waarin je gezien mag worden.
GRAAG voor mijn zoon met een autismespectrumstoornis die als orderpicker en heftruckchauffeur bij Vivara in Venray werkt !
Warme winters in zo een lekkere trui. Ik ben een echte truienfan. Hopelijk jaren draagplezier…
Ja doe heel graag mee voor mijn man! hij zoekt nog een perfecte trui! dit lijkt mij wel de juiste 🙂
Prachtige foto’s van de Faeroer-eilanden. Doet een beetje Ijslands aan, maar de fjorden zijn hier nog meer uitgesproken steil. Soit, meegedaan dus!
Heerlijk warme trui, ik doe mee!