Fotowedstrijd: Winter in Nederland!

Koning Winter heeft voorzichtig de macht overgenomen in de lage landen. Velden kleuren wit, wangen rood en bij veel Nederlanders slaat de schaatskoorts toe. Ook bij OutdoorDichtbij genieten we enorm van korte en heftige winterdagen vol sneeuw en ijs. Hoe lekker is het uren te dwalen over rivieren, meren en sloten, waarbij je alle gedoe achter je kunt laten en opgaat in het moment.
Een mooi moment dus voor een winterse fotowedstrijd! De winnaar ontvangt van ons een super leuke wintermuts van het Nederlandse merk ‘Heidi Liebt’.



Zo doe mee met de fotowedstrijd
Het thema van deze fotowedstrijd is ‘Zo mooi is de winter in de lage landen’. Doe dus mee met je beste foto’s van bevroren landschappen, mistflarden over velden, bunkerende eekhoorns, spelende vogels en genietende mensen in de natuur. We zijn benieuwd naar je foto’s!
Klik hieronder op de “Upload” knop. Geef je foto een naam bij “Titel van de foto” en voeg je e-mailadres toe (dan kunnen we je berichten als je hebt gewonnen). Onder “Selecteer je foto” klik je op “kies bestand” en selecteer je de foto op je computer. Tot slot klik je op “Upload”. Onze redactie zal je foto beoordelen voordat deze online gaat.
Je foto mag maximaal 4MB groot zijn, maar we verzoeken je foto’s te uploaden met bestandsformaat kleiner dan 1MB. Bij voorkeur in het bestandsformaat JGP. Op die manier wordt de pagina niet vertraagd. Je kunt met maximaal drie foto’s meedoen en deze kun je, als je ze dezelfde titel wil geven, in éénmaal uploaden hieronder. Als je foto’s elk een andere titel wil geven zul je ze een voor een moeten uploaden. Zie je je foto’s niet gelijk? Misschien moet je dan de pagina een keer verversen.
Uit de 20 foto’s met de meeste stemmen kiest de redactie van OutdoorDichtbij de mooiste foto. Je kunt je vrienden en familie vragen op om op jouw foto’s te stemmen. Zo vergroot je je kansen om te winnen. Team OutdoorDichtbij wenst je een geweldig fotogenieke winter en succes in deze fotowedstrijd.
Je kunt alleen deelnemen met foto’s die je zelf hebt gemaakt in Nederland. Een jury bestaande uit redacteuren van OutdoorDichtbij zal de winnaar kiezen uit de twintig foto’s met de meeste stemmen. De winnaar van deze fotowedstrijd ontvangt na afloop een mail van ons. Check dus goed het ingevulde mailadres.
Deze fotowedstrijd loopt tot 1 januari 2023. Bij deelname aan onze fotowedstrijden en win-acties ga je akkoord met de actievoorwaarden.
Contest winners
Winners not yet picked!
Lees ook:

Edwin is eigenaar van Reisschrijvers Media. Deze online uitgever publiceert naast Outdoordichtbij ook Mountainreporters, Alpenweerman en SnowRepublic. Hij is een gedreven zeiler, bergwandelaar en skiër en heeft een passie voor oceanen en bergen. Edwin hoopt met zijn online magazines meer mensen te laten genieten van de uitbundigheid en intensiteit van de natuur.